Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Alabama

Alabama satılık emlak.

Alabama, Tennessee ile kuzeyde, Florida ve Meksika Körfezi ile güneyde, Mississippi ve doğuda Gürcistan ile batıya doğru uzanır.

2018 ülke genelinde emlak piyasası için kazançlı bir yıl oldu. Çoğu devlet, daha iyi bir ekonomi ve daha yüksek ücretlerin bir araya gelmesiyle terfi etti.

Birmingham, Alabama'da satılık bir mülk satın almak için en iyi yerdir. Birmingham şehri, görkemli Appalachian dağlarının eteklerinde yer almaktadır. Jefferson County eyaleti ve eyaletinin en kalabalık şehridir.

Kireçtaşı, kömür ve demir cevheri olan çelik üretmek için gerekli üç elementin bulunduğu dünyadaki tek şehirdi. Geçtiğimiz 40 yıl boyunca, Birmingham inşaat, hizmet bankaları, yayıncılık ve tıbbi araştırma gibi günümüzün önemli sektörleri için önemli bir merkez haline geldi. Şehrin büyülü bir şehrin adını kazandığına şaşmamalı.

Birmingham, Alabama eyaletinde yaşamak için en iyi yerdir ve Alabama'da satılık bir mülk satın almak için çok iyi bir yerdir. Canlı bir şehir merkezi, büyüyen bir topluluk ve yerel halk ve turistler için olağanüstü yemek deneyimleri sunan dünya standartlarında restoranlara sahiptir.

Hala düşük riskli ve istikrarlı bir emlak piyasası arıyorsanız. Alabama'da satılık çoğu mülk 80.000 $ ile 100.000 $ arasında fiyatlandırılır.

Bu fiyat aralığı, tüm deneyim seviyelerine sahip yatırımcılar için popüler bir yerdir. Birmingham'da satılık bir mülk satın almak istiyorsanız.

Montgomery emlak piyasası, Amerika Birleşik Devletleri'nde en iyilerden biri olarak seçilmiştir. Şehrin düşük işsizlik oranı var. Bu kiralık bir konaklama yeridir. Yaşam maliyeti ABD ortalamasından% 5 daha düşüktür. Montgomery emlak piyasası trendleri, ortalama satış fiyatının yıllık bazda% 3'lük bir artışa ve aylık ortalama kira tutarının% 3'lük bir artışına işaret etmektedir. Montgomery emlak piyasası trendleri, geçen yıl medyan konut satışlarında% 3'lük bir artış.

Tek ailelik konutlar, Montgomery konut piyasasında en yaygın konut türü olup, kentteki konutların% 69.62'sini oluşturmaktadır. Diğer konut türleri, Montgomery emlak piyasasında, yüksek standartlarda (% 18.06), dubleks apartmanlarda, apartman dairelerine dönüştürülmüş evlerde veya diğer küçük apartman dairelerinde (% 7,00) ve birkaç teraslı ev ve diğer büyük apartman dairelerinde yaygındır. Ekler (% 3,12).

Alabama'da satılık bir mülkün ortalama fiyatı sadece 83.000 $ 'ın üzerindedir. Bu, en az zaman alabileceğiniz anlamına gelir.

Şu anki konut fiyatları değişmez, bu yüzden yüksek bir takdir görmeyeceksiniz, ancak bir sonraki satın alma fiyatınızın% 10 daha yüksek olacağı konusunda endişelenmeyin. Montgomery Alabama gayrimenkulü bugün pazarlık ediyor ve emlak değerleri muhtemelen sabit kalacaktır.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 13625

Satilik Çiftlik evi, Alabama, Mobile, Mobile, 12041 West Oak Court

6,361,327.82TRY
Satilik
Çiftlik evi

2200 m²
3 yatak odalı 2 banyo arzu batı Mobile. Güney Alabama Üniversitesi ev sahipliği yapmaktadır. Köşesinde çok, 2 araç garaj ve oyun odası da dahil olmak ...
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB